Depolama
5 Mart 2009
Sigorta
5 Mart 2009

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif  ebatlarda kalın karton koliler,balon naylon(patpat)streç,battaniye ve mobilyalarınaza iz bırakmayan bant  kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller ve ya kaıln koli, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak balonlu naylon(patpat), elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patpat (balonlu) naylon,streç, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.

Paketleme taşıma konteynerlerının içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır. Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma esnasında ihtiyaç duyulacak tüm yardımcı malzemelerimiz hazır bulunmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montör (mobilyacı)eleman vardir. Bu montör elemani gardolap esya dolabi v.b. sökülmeden tasinmazlari demonte ederek yerinde monteleyecektir.

Paketleme

Tasima esnasinda her türlü paketleme – nakliye – varis yerindeki gümrük islemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açilmasi mobilyalarin yerlestirilmesi ,demonte edilen mobilyalarin tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapilmaktadir.

2 Comments

  1. fevzi yıLdız dedi ki:

    BasariLar diLerim h.iŞLer

  2. Burak yıLDIZ dedi ki:

    MURAT BEY HAYIRLI ISLER,İLK GÖRÜŞMEMİZDEKİ TAAHUTLERİNİZİ YERİNE GETİRİP EŞYALARIMI ÖZENLE AMBALAJLAYIP YENİ EVİME TAŞIDIĞINIZ İÇİN SİZE VE PERSONELİNİZE TESEKKUR EDERİM.AYRICA ÇEVREMDEKİ HERKEZE TAVSİYE EDECEĞİM.İYİ ÇALIŞMALAR DİLEĞİYLE…

WhatsApp chat