Güven Evden Eve Lojistik ;

Bir aile şirketi olarak onbir (11) yıldır lojistik sektöründe faliyet göstermektedir.İki kuşak boyunca süre gelen bilgi,birikim ve tecrübesiyle 1998 yılında kurulmuştur.

Son onbir (11) yıldır GÜVEN EVDEN EVE LOJİSTİK yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen ve gelişen,mükemmel hizmet anlayışı yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ve konusunda uzmanlaşmış personelleriyle alanında ÖNDER bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Bu gün tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası olarak kendine ait proje ve uygulamaları ile tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarına vermiş olduğu kusursuz hizmetlerle bu alanda üstünlük sağlamaktadır.Sınırsız müşteri memnuniyeti için hizmette,verimlilikte,yaratıcılıkta,maliyette ve fiyatta dünya ölçülerinde her zaman rekabet edebilen ve adını tescilletmiş kurumsal bir firma olmuştur.

Şirketimiz; sürekli genişleyen araç filosu,konusununda uzman,çağdaş ve çözüm üreten personeli,kaliteli hizmet anlayışı,rekabetçi fiyatları,geniş ve sürekli memnun müşteri portföyü ile haklı bir şekilde gurur duymaktadır.

XX.yüz yılda da başarılı ve parlak bir geleceğe emin adımlarla yürüyen,güven duygusunu kendisine prensip edinmiş olan” GÜVEN EVDEN EVE LOJİSTİK” Türk nakliyat camiasının kilometre taşlarındandır.

WhatsApp chat